© Hetedhétország - Minden jog fenntartva!
Impresszum - Kapcsolat - Partnerek - Médiaajánlat - RSS - Adatvédelem
Hihetetlenül fényűző yachtok Monacóban
2014. szeptember 30.

Yachtrajongók és a világ szupergazdagjai gyűltek össze a fényűző Monacóban egy évente megrendezett show erejéig, mely a világ legújabb, legnagyobb és legfényűzőbb szuperyachtjairól szól.
Monacó kikötőjében, a Port Hercule-ben idén már a 24. Monaco Yacht Show-t rendezték meg.
Port Hercule éjjel
Port Hercule nappal
Eddig is a világ legnagyobb presztizsű hajóshowja volt, de az idei volt a legnagyszabásúbb az esemény történelmében, több yacht-tal mint eddig bármikor - több mint 500 kiállító, köztük 118 szuperyacht (25-120 méter hosszúak) vett részt.
A világ legnagyobb és legjobb yachtjai mellett a látogatók különleges vízi járműveket is megcsodálhattak, például a felfújható tengeralattjárót, az U-Boat Worx-t.
Az előző évi show a yachtpiac újbóli fellendítését tűzte ki céljául, és ma már ez úgy látszik sikerült is. Milliárdosok, akik óriás yachtokra vágynak, több tucat közül választhattak. Többezer látogató érkezett a tengerentúlról, Törökországból, Kínából és Dél-Ázsiából.
Népszerű
- Friss információk: utazási korlátozások és benzinárak
- Ferragosto: Amikor Olaszország egész nap nyaral
- Falusi ősz
- Lenyűgöző látvány: 5000 juh indul útnak a dél-tiroli Schnalstal-gleccseren
- A cicák világnapján fényképeztük ezt a bokor alatt hűsölő cicát Kisorosziban
- 26 ezer gombóc illata lengi be a tiroli kisfalut
- Őszi nap-éj egyenlőség: Gyönyörű a naplemente Salgó várából
- Gyönyörű gyerekbarát strandok Olaszországban - megmutatjuk a 15 legjobbat
- Bastille nap: A Bastille lerombolása az önkényuralom végét jelentette
- Olcsóbbá vált több olasz város elérése - kiválthatja a drága repülőjegyet