© Hetedhétország - Minden jog fenntartva!
Impresszum - Kapcsolat - Partnerek - Médiaajánlat - RSS - Adatvédelem
Túrázz hintázva Mönichkirchenben!
2014. július 28.

A Bécsi Alpokban található új turista úton többféle hintát lehet kipróbálni. A hegytetőn pedig egy kilátó magasodik, ahol hintázva csodálhatjuk a Bécsi Alpokra nyíló panorámát.
Nyár elején adták át a Mönichkirchner Schwaig-on található 2,7 km hosszú új turista utat, gyerekek számára érdekes attrakciókkal. A Hintaút (Schaukelweg) 13 játszóállomását – többféle hinta és relax-elemek -kb. 2,5 óra alatt lehet bejárni. Az út végén egy kilátó magasodik, ahol hintázva csodálhatjuk a Bécsi Alpokra nyíló gyönyörű panoráma.
13 játszóállomás várja a gyerekeket az új turista úton
Hintázva gyönyörködhetünk a Bécsi Alpok panorámájában
Itt is pihenhetünk, pláne ha meg is éheztünk!
Mönichkirchen eddig sem volt unalmas hely. A hegyre – Mönichkirchner Schwaig – libegőzők óriás rollerrel vagy Mountaincart-tal száguldozhatnak le a hegyről. A fárasztó kalandok után a pedig a völgyállomás közelében található kneipp élményparkban és a fenyőkkel kirakott aromaterápiás szalaériumban lehet felfrissülni.
Mountaincart
Az aromaterápiás szalaérium kívül...
...és belül
Kapcsolódó hírek
Népszerű
- Friss információk 2023: beutazási, közlekedési hírek és benzinárak
- 6 úti cél, amit minden Agatha Christie-rajongónak meg kell látogatnia
- Karnevál idején kitör a narancsháború
- Látványos farsangi szokások Ausztriában
- Idén rekordszámú maskarás és sok újdonság lesz a mohácsi busójáráson - itt vannak a legfrissebb infók
- 115 éve halt meg a morbid képeiről híres festő
- Megnyílt Ausztria legmagasabban fekvő szánkópályája
- Már 200 éves a „Csendes éj! Szentséges éj!”
- Karneválok Olaszországban
- Advent Hallstattban