Ezt a helyet még nem értékelték. Legyél Te az első:
Ezt a túraútvonalat nem kell egyhuzamra teljesítenünk a kicsiknek, inkább lehetőséget, bevezetést nyújt a nyaralás első napján a vándor klíma megszokására.
Mi után a gyerekek teljesítették az útvonal összes méterét, illetve állomását, díjjazásként egy törpét kapnak ajéndékba.
A vándortúrát a Peißerhof bal oldalán található túraútvonalon kezdhetjük meg és hosszan haladhatunk átt a napos mezőkön egészen Petersbergig, majd itt balra fordulnuk keresztül vágunk az erdőn az úgynevezett "Eichhörnchenweg" útvonalig, majd ismét balra, egészen egy aszfaltozott útvonalig és ezen tovább haladunk a második jobbos kanyarig. Itt balra elkanyarodunk és elhaladunk három Alpesi tanya előtt "Hofer", "Wieser" és "Eder", majd tovább haladunk egészen a Kopsgute-ig. A túraútvonal e ponttól kezd először igazán meredekké válni és mikor elérkezünk a Kolbental vándor állomáshoz, elmondhatjuk, hogy a túra legmagasabb pontjához érkeztünk.
Lefelé út: A visszautat egy aszfaltozott úton kezdjük meg az országhatár felé. Átszelünk az autóúton és a vasútisíneken, majd keleti irányban haladunk tovább a Nr 1. útvonalon a Hauserle Alpenhotel és a Schießstand érintésével, hosszan az erdő mellett, egészen Tintenwasserle-ig. Itt ismét hegyre fel vezet a túraútvonal, a Lifthütte - Gschwendter Höfe-ig.
Rabland után balra, tovább az Asthöfen-ig, majd keresztül Draupromenade-n vissza Sillianba.
Értékeld te is!